Dlaczego My

„Trzeba czegoś nowego dokonać, by coś nowego zobaczyć."
Kuchnie Retorta to produkt kierowany do najbardziej wymagających klientów. Szefów kuchni oraz prywatnych inwestorów chcących posiadać unikatowe kuchnie projektowane dla nich oraz wraz z nimi. Każda Retorta tworzona jest według indywidualnego projektu spełniającego potrzeby oraz realizującego marzenia kucharza na niej pracującego.

Budowanie urządzenia od podstaw począwszy od doboru wykończeń, wyposażenia oraz detali a skończywszy na wymiarze oraz kolorze sprawia, że nie ma dwóch takich samych kuchni a one same stają się kulinarnym dziełem sztuki – dziełem szytym na miarę.

Kompletna gama urządzeń takich jak kuchnie gazowe, elektryczne, indukcyjne, płyty grillowe, frytownice, warniki oraz wiele innych, a także formy zabudowy mebla i detale wykończenia sprawiają, że kuchnie Retorta są dopasowane do osób, które będą na nich pracowały.

Jakość użytych materiałów, dbałość o szczegóły oraz dopasowanie każdego detalu sprawiają, że jest to produkt niezwykły zarówno w kuchniach profesjonalnych jak i domach prywatnych.